top of page
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

CMS İstanbul

Fotoğraf: Gülfer Gökgöz

Daha iyi ve güzelin rehberliğinde...

Mükemmel iyinin düşmanıdır derler. Doğru olabilir, ama bizim işimiz mükemmelle değil; daha iyi ve daha güzelle... Etik ve estetiği harmanlayan bu iki kavramın ‘daha’sından hep dostluk gördük bugüne dek; yolda ne kadar zorlansak da, güzel biten her şeye onlarla ulaştık.
 
Dünyayı gönül birliğiyle daha nefes alınır bir yer haline getirmeyi becerebilmek de, en basit gündelik ilişkilerde yeterince incelikli davranabilmek de hep o küçük ‘daha’nın tembihlediği özende saklı bizce.
 
Yaratıcı Zihinler Atölyesi olarak gerek tanıtım ve yayıncılık faaliyetlerimizde, gerekse kendi geliştirdiğimiz kültürel projelerde temel düsturumuz ‘değer katmak’ ve bu uğurda elimizden gelenin 'daha'sından kaçınmamak oldu hep. Bu gayreti gösterirken önceliğimiz dinlemek ve anlamak, yaklaşımımız ise başından sonuna dek kotarmak olduğundan, finale giden yolda tüm taraflar için ‘kolaylaştırıcı’ rolü üstlenmeyi görev bildik.
 
Çalışma alanlarımız, güncel iş örneklerimiz ve kültür arşivimizdeki diğer projeler için sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret ederek bizi daha yakından tanıyabilir, iletişim sayfamız üzerinden teklif ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
 
Dokunduklarımıza birlikte değer katmak dileğiyle...
Dost_Kip.jpg
Saint Michel Fransız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu. Gazetecilik, televizyonculuk, belgesel ve tanıtım filmi yönetmenliği, kreatif direktörlük, proje ve organizasyon direktörlüğü yaptı. 2010 yılından bu yana kurucusu olduğu CMS İstanbul çatısı altında faaliyet gösteriyor.
DOST KİP
AJANS BAŞKANI

Hür'ümüzün muhit pozları

bottom of page